TEAM SPIRIT

Czas czytania: około 3 minuty

TEAM SPIRIT

Być może próbowałaś/eś już swoich sił w ściganiu solo. Pewnie kręcą Cię długie dystanse. W przeciwnym przypadku nie trafił(a)byś na tą stronę....

A co byś powiedział(a) na to, żeby przeżyć przygodę ultra doświadczając team spirit w czystej postaci?

Jest Was dwoje/dwóch - przyjaciółki, przyjaciele, płeć nie gra roli, rodzeństwo, a może córka i ojciec? Jedno z Was jedzie, drugie odpoczywa, potem zmiana. To Wy decydujecie - kiedy i po jakim czasie. Macie do pomocy dwie zaufane osoby i auto. Karuzela się kręci non-stop. Ciągle jesteście w ruchu. Ta lżejsza pociska na podjazdach, ten silniejszy depcze po płaskim jak rakieta. Jedno jedzie trochę dłużej, aby drugie mogło jeszcze się zdrzemnąć na pace.

Jak daleko jesteście w stanie napędzać ten zespół, aby pokonywać 450 kilometrów na dobę? Czy przejedziecie pełne 3600km w 8 dni? Czy dogoni Was limit czasu?

Tak wiele może się wydarzyć... Ale jesteście zespołem. Słabość jednego uzupełni druga. Czując odpowiedzialność za zespół jesteś w stanie dać z siebie dużo więcej! Sprawdzisz ile?

Nie musicie osiągnąć mety w Warszawie. Jeśli dotrzecie do Hrubieszowa w 16 godzin, już jesteście w wynikach i będzie czekał na Was medal.

Ale zobaczycie, że nie to będzie dla Was najważniejsze. Najważniejsze jest to, co wspólnie przeżyjecie. Tego nie odda żaden medal, żadna koszulka finiszera. Nie odczujecie samotności długodystansowca, bo uczucia, doznania, wrażenia będziecie dzielić ze współtowarzyszką/towarzyszem wyzwania! Nawet zawodnik solo ze wsparciem nie ma takiej możliwości, bo to co czuje jadąc na rowerze jest diametralnie różne od tego co czuje jego zespół w aucie, chociaż wszystkie te odczucia są równie mocne!

To będzie przygoda życia!!!!

A Co Wy na to, jeśli podkręcimy jeszcze bardziej ten temat i na tą okazję dostaniecie:

- w prezencie opłaty rejestracyjne i startowe z dwoma pełnymi pakietami

- do dyspozycji przed i na wyścigu dwa długodystansowe rowery Spiegel (San Marino i Diablo) ?


..... bo to co czytasz to jest właśnie rekrutacja 2-osobowego zespołu firmowego Spiegel Bikes Poland Team!

Po Waszej stronie jest ogarnięcie dowolnego auta z dwoma kierowcami i... jazda!

Zgłoszenia w formie listu opisującego, dlaczego akurat Waszą dwójkę powinniśmy wybrać, kierujcie na race@racearoundpoland.pl w terminie do końca maja 2021.

A na zachętę - nasza wariacja na temat TEAM SPIRIT https://www.youtube.com/watch?v=2WgiJYCng0w

photo i video: Mariusz Michalik

  • Autor: Remek Siudziński
  • Data wpisu: 03.08.2021