Lista startowa

Edycja 2022

Nazwisko i imię Nr startowy Klub Kraj Miasto Status
Solo unsupported 3600 km
Salamon Dawid 4 FILIPOWE KILOMETRY 💙 POL Czerwionka-Leszczyny
Kędziorek Jarosław 14 - POL Katowice
Vaníček Aleš 18 Okolorepubliky.cz CZE Žacléř
Rosén-Lidholm Martin 22 Milslukaren SWE Bunkeflostrand
Teleszyński Olaf 23 majowo.pl POL Rzeszów
Krygier Justyna 24 K.S.R "Roweria"/Gmina Drezdenko POL Koszalin
Gawor Tomasz 28 - POL Cegłów
Kotkowski Kamil Cyklokot 81 Vipro Group POL Kielce
Kozik Mateusz 89 - POL Poznań
Woźniak Robert 1973 robert1973 POL Elbląg
Miśta Konrad 9999 solo POL Miśta
Janicki Grzegorz 9999 - POL Frombork
Solo semi-supported 3600 km
Fechner Krzysztof 25 Platokos Team POL Zielona Góra
May Philippe 27 Twisted Cycling SWI Versegeres
Rupiński Marek 9999 - POL Szczecin
Solo unsupported 900 km
Woronowicz Paweł 26 Szoso Po Szosie POL Zamość
Knapczyk Kamil 91 91 Frames POL Ostrężnica
Marchewka Łukasz 9999 - POL Kraków
Solo unsupported 300 km
Olszewski Mariusz 5 Mariusz Olszewski POL Radom
Jończyk Grzegorz 8 #FilipoweKilometry POL Bydgoszcz
Kostrzewski Piotr 16 - POL Warszawa
Sprude Arvis 20 Team Arvis LVA Kuldiga
Stevens Matthew 501 Matt Stevens UltraCycling / Cotswold Cycle Coaching GBR Gloucester
Wójcik Cezary 502 - POL Latoszyn
Odzinkowski Łukasz 9999 TRI NEGU POL Warszawa
Kuk Urszula 9999 - POL Warszawa
Bendkowski Krzysztof 9999 - POL Warszawa

Edycja 2021

Nazwisko i imię Nr startowy Klub Kraj Miasto Status
Solo unsupported
Kawarski Paweł 10:00 -> 11:02 3 Jeziorka Piaseczno POL Piaseczno
Salamon Dawid 10:00 -> 11:04 4 #FilipoweKilometry POL Czerwionka-Leszczyny
Witeska Jacek 10:00 -> 11:06 6 WIELISZEW HERON TEAM POL Kałuszyn
Knapczyk Kamil 10:00 -> 11:08 7 Jutrzenka POL Ostrężnica
Jończyk Grzegorz 10:00 -> 11:10 8 #FilipoweKilometry POL Bydgoszcz
Orłowska Dorota 10:00 -> 11:12 9 WIELISZEW HERON TEAM POL Chotomów
Patrycja Kuter Jarosław Kędziorek 10:00 -> 11:16 14 (tandem) POL Katowice
Wójcikiewicz Agata 11:00 -> 12:18 15 Sanatorium POL Warszawa
Kostrzewski Piotr 11:00 -> 12:00 16 - POL Warszawa
Vaníček Aleš 11:00 -> 12:04 18 okolorepubliky.cz CZE Žacléř
Karłowski Marcin 11:00 -> 12:06 19 STÖD Częstochowa POL Częstochowa
Miłkowski Paweł 11:00 -> 12:08 21 Dobre koło POL Sosnowiec
Andrzejczyk Adrian 11:00 -> 12:10 47 ANDRZEJCZYK.COM.PL POL Kraków
Gzowski Krzysztof 11:00 -> 12:12 833 TEAM LYSON POL Wadowice
Woźniak Robert 11:00 -> 12:16 1973 robert1973 POL Elbląg
Solo semi-supported
Sprude Arvis 12:00 -> 13:04 20 Team Arvis LVA Kuldiga
Team 4 osobowy
Sobczak Adam 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Szalaty Jakub 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Michalski Kuba 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Pociech Kamila 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Challenge solo unsupported
Prusik Bartosz 8:00 -> 8:58 10 Cozmobike POL Łomianki
Ryba Przemysław 8:00 -> 9:00 11 Pan Łydka POL Warszawa
Baloh Marko 9:00 -> 10:00 501 Spiegel Bikes SVN Ljubljana
Wiszniewski Andrzej 8:00 -> 9:04 502 Kontrolerski Team Polska POL Warszawa
Bęben Jarosław 8:00 -> 9:02 504 Centtyone Henryk Łasak Team POL Warszawa
Challenge solo semi-supported
Heszen Krzysztof 8:00 -> 9:06 503 - POL Warszawa
Challenge 2-person team
Bendkowski Krzysztof 8:00 -> 9:08 701 Crank Warriors POL Warszawa
Musiatowicz Michał 8:00 -> 9:08 701 Crank Warriors POL Warszawa

Race Around Poland

Druga edycja najdłuższego wyścigu w polsce.
3600 km trasy, solo lub w zespole.

  • dni

  • godziny

  • minut

Zapisz się