Lista startowa

Edycja 2023

Nazwisko i imię Nr startowy Klub Kraj Miasto Status
Solo supported 3600 km - Mistrzostwa Świata W Ultrakolarstwie
Woronowicz Paweł 26 Szoso Po Szosie POL Zamość
Prosperi Giovanni 32 - USA Broadview Heights
Reist Nicole 49 NR berggeiss CHE Weisslingen
Barr Joe 51 Team Joe Barr IRL Limavady
Kaider Philipp 54 - AUT Wolkersdorf
Steinberger Rainer 58 Steinberger- Sport&Relax DEU Pösing
Zieliński Jacek 59 4ERGO POL Jabłonna
Stolc Dawid 9999 Majbike Team POL Koleczkowo
Soares Marcelo Florentino 9999 Marcelo Soares BRA São Paulo
Rönn Jimmy 9999 Team JR ultracycling SWE Gothenburg
Rihtarič David - Riki 9999 RikiTeam/Slovenian Armed Forces SVN Maribor
Setién Alberto Vallés 9999 IL DIAVOLO ESP Muskiz
Solo unsupported 3600 km
Olszewski Mariusz 5 Proinstalacje.com POL Radom
Kędziorek Jarosław 14 - POL Katowice
Rosén-Lidholm Martin 22 CK Milslukaren SWE BUNKEFLOSTRAND
Teleszyński Olaf 23 10k WAYS POL Rzeszów
Gryczko Marta 30 - POL Grójec
Tercjak Andrzej 35 XXXXXXXXX POL Mikołajki
Kowal Grzegorz 36 GVT POL Świebodzice
Kosiński Kazimierz 37 - POL Płock
Olejniczak Maciej 39 KBKS Radomsko POL Radomsko
Majerski Jonas 40 Jasna USA Kuklówka
Jain Nayan 44 India IND Ahmedabad
Sojecki Paweł 45 Jas-Kółka POL Alwernia
Andrzejczyk Adrian 47 Andrzejczyk.com.pl POL Kraków
Paździora Mirosław 48 ProroweryBolesławiec POL Szczytnica
Bas Mariusz 50 - POL Chorzów
Kuryło Piotr 52 Kurył - Bud POL Augustów
Stępień Piotr 56 - POL Czapury
Kramarzyk Piotr 57 Rowerowa Częstochowa POL Częstochowa
Rajczyba Małgorzata 60 - POL Wrocław
Kuryło Paweł 61 Kurył - Bud POL Augustów
De Osti Roberto 62 A.S.D. FOLLETTIVERDI ITA Follina
Bieniewski Paweł 71 benas.vot.pl POL Chotomów
Cerbe Darek 76 Darecka76 POL Łódź
Kotkowski Kamil Cyklokot 81 VIPRO GROUP POL Kielce
Kozik Mateusz 89 - POL Poznań
Woźniak Robert 1973 robert1973 POL Elbląg
Tomasik Jakub 2003 - POL Rybnik
Cieśla Bartosz 9999 MocnoPrzygodowy.pl POL Świebodzice
Szalewski Rafał 9999 1008.pl POL Lipowa
Waś Bartek 9999 - POL Facimiech
Matejczuk Agata 9999 Ultratrack Team POL Parzeczew
Kocemba Michał 9999 Narowerztata POL Dobrzykowice
Kociuba Przemysław 9999 TT Szczecin POL Szczecin
Solo unsupported 1800 km
Salamon Dawid 4 FILIPOWE KILOMETRY 💙 POL Czerwionka-Leszczyny
Łapa Łukasz 12 - POL Kraśnik
Krygier Justyna 24 FILIPOWE KILOMETRY 💙/Green Bike POL Drezdenko
Czerwiński Maciej 33 Kibolski KS POL Skórzewo
Kruszyński Marcin 41 - POL Gdańsk
Jaguś Wojciech 53 - POL Mysłowice
Pacwa Mariusz 55 - POL Mysłowice
Ivanovic Miodrag 9999 - SRB Leskovac
Czupryniak Mariusz 9999 FILIPOWE KILOMETRY💙/Green Bike POL Gorzów Wielkopolski
Solo unsupported 900 km
Kostrzewski Piotr 16 - POL Warszawa
Stevens Matthew 31 Cotswold Cycle Coaching ENG Gloucester
Mleczko Wojciech 34 Śląsk kolarsko POL Wodzisław Śl.
Hyży Michał 42 - POL Kraków
Madzia Tomasz 43 - POL Łazy
Krysztofczyk Piotr 46 - POL Łódź
Bendkowski Krzysztof 9999 CycloKris POL Warszawa
Wójcik Cezary 9999 UltraCezar POL Latoszyn
Karewicz Katarzyna 9999 - POL Warszawa
Solo semi-supported 300 km
Sprude Arvis 20 Team Arvis LVA Kuldīga
Solo unsupported 300 km
Jończyk Grzegorz 8 FILIPOWE KILOMETRY 💙 POL Bydgoszcz
Pazikowski Damian 501 Ultra Na - Osi POL Józefów
Perekitko Karolina 502 Lviv cycling team POL Jagatowo
Odzinkowski Łukasz 503 TRI NEGU POL Warszawa
Janik Weronika 504 - POL Łapino
Filipek Mariusz 505 BikeRoom Team POL Niedrzwica Duża
Romaniuk Adam 506 - POL Rossosz
Kaczmarczyk Roman 9999 Dzik Korby POL Gorzyczki
Kaczmarczyk Marta 9999 - POL Koluszki
Rózga Grzegorz 9999 Sklepbicykl.pl - Perfectsource POL Władysławów
Janik Rafał 9999 - POL Gdańsk
Karwat Kamil 9999 Haraka Bikes - Ready2Win? K.Karwat Trainning POL Józefów
Starzyński Adam 9999 STARZYNSKI.COACH POL Nieporęt
Piechocki Marcin 9999 LPP Team POL Gdańsk

Edycja 2022

Nazwisko i imię Nr startowy Klub Kraj Miasto Status
Solo unsupported 3600 km
Salamon Dawid 10:00 -> 11:00 4 FILIPOWE KILOMETRY 💙 POL Czerwionka-Leszczyny
Kędziorek Jarosław 10:00 -> 11:02 14 - POL Katowice
Vaníček Aleš 10:00 -> 11:04 18 Okolorepubliky.cz CZE Žacléř
Rosén-Lidholm Martin 10:00 -> 11:06 22 Milslukaren SWE Bunkeflostrand
Teleszyński Olaf 10:00 -> 11:08 23 majowo.pl POL Rzeszów
Krygier Justyna 10:00 -> 11:10 24 K.S.R "Roweria"/Gmina Drezdenko POL Drezdenko
Gawor Tomasz 10:00 -> 11:12 28 - POL Cegłów
Kotkowski Kamil Cyklokot 10:00 -> 11:14 81 Vipro Group POL Kielce
Kozik Mateusz 10:00 -> 11:16 89 - POL Poznań
Woźniak Robert 10:00 -> 11:18 1973 robert1973 POL Elbląg
Solo semi-supported 3600 km
Fechner Krzysztof 11:00 -> 12:00 25 Platokos Team POL Zielona Góra
May Philippe 11:05 -> 12:05 27 Twisted Cycling CHE Versegeres
Rupiński Marek 11:10 -> 12:10 29 - POL Szczecin
Solo unsupported 900 km
Woronowicz Paweł 9:30 -> 10:30 26 Szoso Po Szosie POL Zamość
Gryczko Marta 9:30 -> 10:32 30 - POL Grójec
Knapczyk Kamil 9:30 -> 10:34 91 91 Frames POL Ostrężnica
Solo unsupported 300 km
Olszewski Mariusz 8:00 -> 9:00 5 Mariusz Olszewski POL Radom
Jończyk Grzegorz 8:00 -> 9:02 8 #FilipoweKilometry POL Bydgoszcz
Prusik Bartosz 8:30 -> 9:30 10 Cozmobike POL Łomianki
Kostrzewski Piotr 8:00 -> 9:04 16 - POL Warszawa
Kawarski Paweł 8:30 -> 9:32 20 - POL Warszawa
Stevens Matthew 8:30 -> 9:34 501 Matt Stevens UltraCycling / Cotswold Cycle Coaching GBR Gloucester
Wójcik Cezary 8:30 -> 9:36 502 - POL Latoszyn
Kaczmarczyk Marta 8:00 -> 9:06 503 - POL Koluszki
Prudło Bartosz 8:00 -> 9:08 504 - POL Tychy
Kuk Urszula 8:00 -> 9:10 505 - POL Warszawa
Pilarczyk Krzysztof 8:00 -> 9:12 506 NeON Team POL Konstancin-Jeziorna
Bendkowski Krzysztof 8:00 -> 9:14 507 CycloKris POL Warszawa
Ostrowski Piotr 8:00 -> 9:16 508 - POL Warszawa
2-person team 300 km
Langiewicz Artur 9:00 -> 10:00 701 Cedical-MUW ON BIKE POL Warszawa
Madajczak Dariusz 9:00 -> 10:00 701 Cedical-MUW ON BIKE POL Warszawa

Edycja 2021

Nazwisko i imię Nr startowy Klub Kraj Miasto Status
Solo unsupported
Kawarski Paweł 10:00 -> 11:02 3 Jeziorka Piaseczno POL Piaseczno
Salamon Dawid 10:00 -> 11:04 4 #FilipoweKilometry POL Czerwionka-Leszczyny
Witeska Jacek 10:00 -> 11:06 6 WIELISZEW HERON TEAM POL Kałuszyn
Knapczyk Kamil 10:00 -> 11:08 7 Jutrzenka POL Ostrężnica
Jończyk Grzegorz 10:00 -> 11:10 8 #FilipoweKilometry POL Bydgoszcz
Orłowska Dorota 10:00 -> 11:12 9 WIELISZEW HERON TEAM POL Chotomów
Patrycja Kuter Jarosław Kędziorek 10:00 -> 11:16 14 (tandem) POL Katowice
Wójcikiewicz Agata 11:00 -> 12:18 15 Sanatorium POL Warszawa
Kostrzewski Piotr 11:00 -> 12:00 16 - POL Warszawa
Vaníček Aleš 11:00 -> 12:04 18 okolorepubliky.cz CZE Žacléř
Karłowski Marcin 11:00 -> 12:06 19 STÖD Częstochowa POL Częstochowa
Miłkowski Paweł 11:00 -> 12:08 21 Dobre koło POL Sosnowiec
Andrzejczyk Adrian 11:00 -> 12:10 47 ANDRZEJCZYK.COM.PL POL Kraków
Gzowski Krzysztof 11:00 -> 12:12 833 TEAM LYSON POL Wadowice
Woźniak Robert 11:00 -> 12:16 1973 robert1973 POL Elbląg
Solo semi-supported
Sprude Arvis 12:00 -> 13:04 20 Team Arvis LVA Kuldiga
Team 4 osobowy
Sobczak Adam 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Szalaty Jakub 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Michalski Kuba 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Pociech Kamila 13:00 -> 14:00 401 flahute.cc POL Warszawa
Challenge solo unsupported
Prusik Bartosz 8:00 -> 8:58 10 Cozmobike POL Łomianki
Ryba Przemysław 8:00 -> 9:00 11 Pan Łydka POL Warszawa
Baloh Marko 9:00 -> 10:00 501 Spiegel Bikes SVN Ljubljana
Wiszniewski Andrzej 8:00 -> 9:04 502 Kontrolerski Team Polska POL Warszawa
Bęben Jarosław 8:00 -> 9:02 504 Centtyone Henryk Łasak Team POL Warszawa
Challenge solo semi-supported
Heszen Krzysztof 8:00 -> 9:06 503 - POL Warszawa
Challenge 2-person team
Bendkowski Krzysztof 8:00 -> 9:08 701 Crank Warriors POL Warszawa
Musiatowicz Michał 8:00 -> 9:08 701 Crank Warriors POL Warszawa

Race Around Poland

Trzecia edycja najdłuższego wyścigu w polsce.
3600 km trasy, solo lub w zespole.

  • dni

  • godziny

  • minut

Zapisz się