MISTRZOSTWA ŚWIATA W ULTRAKOLARSTWIE ORAZ RACE AROUND POLAND PONOWNIE Z HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA URSYNOWA!

Czas czytania: około 1 minuta

MISTRZOSTWA ŚWIATA W ULTRAKOLARSTWIE ORAZ RACE AROUND POLAND PONOWNIE Z HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA URSYNOWA!

To olbrzymi zaszczyt i przyjemność poinformować, że tegoroczną edycję Race Around Poland oraz pierwsze Mistrzostwa Świata w Ultrakolarstwie WUCA uświetni także honorowy patronat Pana Burmistrza Ursynowa  – Roberta Kempy!

Jest nam szczególnie miło ponieważ Pana Roberta Kempę – Burmistrza Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy mamy okazję po raz kolejny powitać w tej roli, gdyż jest z nami już od pierwszej edycji w 2021 r. Cieszymy się, że Race Around Poland na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń wspieranych i współorganizowanych przez Dzielnicę Ursynów. Dzięki temu wsparciu, poza kwestiami czysto technicznymi, uczestnicy wyścigu już od samego początku mogli słuchać odprawy przedstartowej w nowoczesnych obiektach Ursynowskiego Centrum Kultury, czy Urzędu Dzielnicy oraz startować honorowo ze sceny zlokalizowanej tuż przy tych budynkach. Przedstawiciele Zarządu Dzielnicy uczestniczyli także w witaniu uczestników na mecie, oraz wręczaniu odznaczeń za ukończenie wyścigu. W tym roku ponownie planujemy, że odprawa przedstartowa odbędzie się we współpracy z dzielnicą – szczegóły wkrótce. Dziękujemy, że znowu jedziecie z nami!

W tym roku uczestnicy wyścigu, w tym pretendenci do tytułu Mistrza Świata w Ultrakolarstwie będą startować ze startu honorowego zlokalizowanego na terenie Miasteczka Wilanów, niedaleko Urzędu Dzielnicy.

Ursynów i Wilanów to ponad 200 tys. mieszkańców oraz zielone płuca południowej części Warszawy. Na terenie tych świetnie skomunikowanych z otoczeniem dzielnic znajdują się liczne tereny zielone, w tym rezerwaty przyrody a także solidna infrastruktura do uprawiania sportów, w tym kolarstwa szosowego.

  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 25.06.2024