RACE AROUND POLAND ORAZ LOGO WYŚCIGU ZASTRZEŻONYM ZNAKIEM TOWAROWYM!

Czas czytania: około 1 minuta

RACE AROUND POLAND ORAZ LOGO WYŚCIGU ZASTRZEŻONYM ZNAKIEM TOWAROWYM!

Jak już informowaliśmy, naszym celem, jako organizatorów Race Around Poland, jest zbudowanie wydarzenia, które na stale wpisze się w światowy kalendarz najbardziej wymagających i prestiżowych wyścigów ultrakolarskich. Wiąże się to z wieloletnim, systematycznym i konsekwentnym budowaniem „Race Around Poland” jako rdzennie polskiej marki o zasięgu międzynarodowym, oraz odpowiedniej rozpoznawalności i wartości.

Z tego punktu widzenia marka Race Around Poland to nie tylko wartość, to także zobowiązanie. Zobowiązanie do dostarczenia wartości na jaką zasługują uczestnicy, sponsorzy oraz partnerzy wyścigu. Jesteśmy przekonani, że wraz z pierwszą edycją RAP rozpoczynamy wspólną podróż, która zawiedzie wyścig do grona wydarzeń, do których z wielomiesięcznym wyprzedzeniem przygotowują się zarówno ambitni amatorzy ultrakolarstwa, ale także najlepsi ultrakolarze na świecie.

Na tej drodze osiągnęliśmy kolejny etap - miło nam poinformować, że w dniu 4 marca 2021 r. Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej udzielił prawa ochronnego na znak towarowy RACE AROUND POLAND oraz logo wyścigu.

Dziękujemy wszystkim podmiotom i osobom dzięki którym mamy energię do działania, oraz wspólnego budowania marki wyścigu. Naszym uczestnikom, sponsorom oraz partnerom a także tym osobom, które interesują się naszą działalnością i w swoich komentarzach czy wiadomościach wspierają lub krytykują sama ideę czy formułę wydarzenia. To dzięki Wam oraz także dla Was tworzymy Race Around Poland!

  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 16.04.2021