Partner wyścigu: Infinity Bike Seat

Odkąd mamy styczność z kolarstwem długodystansowym, czyli od kilkunastu lat, wciąż spotykamy się z tymi sakramentalnymi pytaniami: "Jakie siodełko najlepsze?", "Co zrobić, żeby na rowerze nie bolał tyłek?"

Na długim dystansie dobre siodło jest tak samo ważne jak dobra rama, a dla początkujących rowerzystów, przysłowiowy "ból tyłka" może skutecznie zniechęcić do kolarskich eskapad.

Wygląda na to, że dla tych, którzy nie uznają kompromisów w tej mierze, istnieje rozwiązanie! Docenili je m.in. znani ultrakolarze - Marko Baloh,  Georgi Stoychev, Srinivas Gokulnath i Ares Bursic a na stronie Infinity Bike Seat znajdziesz conajmniej kiladziesiąt imiennych testimoniali.

Założyciel dr Marcel Vince jest kręgarzem, dietetykiem, certyfikowanym konstruktorem rowerów, wynalazcą i entuzjastą kolarstwa przez całe życie. Niezależnie od tego, czy trenuje do triathlonu, czy na weekendowej przejażdżce z rodziną, nadal szuka nowych sposobów, aby uczynić jazdę wygodniejszą i przyjemniejszą. W 2012 r. kontuzja podczas treningu „dała mu czas” na pracę nad swoim nowym wynalazkiem: niezwykle wygodnym siodełkiem rowerowym. Lata tworzenia fotelika Infinity pozwoliło tysiącom rowerzystów na całym świecie skupić się na jeździe podczas gdy dr Vince po cichu rewolucjonizuje naszą wcześniejszą koncepcję fotelika rowerowego.

Rewolucyjne siedzisko Infinity nie tylko chroni wrażliwe okolice krocza / kości łonowej, ale także całkowicie łagodzi nacisk na kość kulszową. Zamiast rozbijać te obszary, jak to robi konwencjonalne siodełko rowerowe, fotel Infinity przesuwa anatomiczny kontakt na zewnątrz - do obszarów, które są mniej wrażliwe na kompresję i lepiej „zapewniają własną wyściółkę”. Rezultatem jest znacznie wygodniejsza jazda z dużo mniejszym prawdopodobieństwem wystąpienia owrzodzeń pośladków, drętwienia narządów płciowych, impotencji, a nawet bezpłodności.

W tym roku siodła Infinity Bike Seat zawitają do Polski, a pierwsze z nich E1X lub E2 (do wyboru) trafi w ręce (pod tyłek?) jednej zawodniczki lub zawodnika Race Around Poland. 

UWAGA!!! Jeśli byłabyś/byłbyś zainteresowna/y zakupem siodła Infinity Bike Seat to mamy dla Ciebie kod rabatowy na 20 $.

https://infinitybikeseat.com/

W pole "Apply coupon" trzeba wpisać RACEAP

Infinity Bike Seat

Strona www partnera