Partner wyścigu: Hymer Center Pomorze

Miłośników podróży kamperem i campingowych przygód zapraszamy do naszego salonu Hymer Center Pomorze w Kębłowie koło Wejherowa. To wyjątkowe miejsce oferuje bogaty wybór pojazdów z grupy HYMER, w tym marek takiech jak: Hymer, Burstner, Eriba, LMC i Carado. Jest to najszersza oferta, jaką oferują tego typu miejsca na mapie Pomorza.

Hymer Center Pomorze (HCP) to raj dla miłośników campingowych wypraw. Klienci mogą tu zakupić różnorodne modele kamperów i przyczep, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności, z czego od prawie stu lat słynie Grupa Erwin Hymer.

W ofercie HCP znajdują się zarówno mniejsze campervany, jak i półintegry oraz cała gama przyczep od dwóch- do siedmioosobowych. Zespół sprzedawców chętnie doradzi wybór najlepszego pojazdu w zależności od potrzeb.

HCP jest również oficjalnym dealerem camperboxów Egoe – specjalnych wkładów do samochodów SUV, VAN i combi, które w prosty sposób zmienią zwykłe auta w samochody kempingowe.

Miło nam poinformować, że Hymer Center Pomorze w Kłębowie będzie także Punktem Kontrolnym nr 9 (2700km) wyścigu Race Around Poland 2024 - Mistrzostw Świata w Ultrakolarstwie. 

Hymer Center Pomorze

Strona www partnera