Partner wyścigu: Hotel Bastion w Kostrzynie nad Odrą

Siódmej doby wyścigu (po przejechaniu już 2 tys. km) zatrzymamy się na zachodnich krańcach kraju, aby odpocząć w Hotelu Bastion w Kostrzynie nad Odrą!

Hotel Bastion to ciepłe i przytulne miejsce, w którym każdy gość otaczany jest troskliwą opieką. Jako jedyny tego typu obiekt w Kostrzynie posiada trzy gwiazdki, potwierdzające duże doświadczenie i wysoki poziom świadczonych usług.

Do dyspozycji gości - łącznie 100 pokoi o wysokim standardzie w tym jeden ekskluzywny apartament. Ich przestronność zapewni pełen komfort i wygodę, a całodobowa obsługa zadba o spełnienie najdrobniejszej prośby.

W hotelu są dostępne pokoje 1-, 2-, 3- i 4-osobowe. Wnętrza o stonowanych, naturalnych odcieniach, eleganckie aranżacje oraz ciepłe oświetlenie odprężą i pomogą odzyskać siły i dobry nastrój. Duże i wygodne łóżka gwarantują spokojny i miły sen. W hotelu panuje spokój i cisza, co dodatkowo wpływa na dobry odpoczynek naszych gości. To najbardziej komfortowe miejsce na noclegi w Kostrzynie, wypoczynek tutaj to prawdziwa przyjemność.

Goście mogą skorzystać z ekskluzywnej i nastrojowej restauracji Hotelu Bastion, idealnej do kameralnych oraz rodzinnych spotkań. Sympatyczna atmosfera i piękny wystrój wnętrz pobudzą apetyt, a profesjonalni kelnerzy zadbają o obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy wyrafinowane dania z różnych zakątków świata, a w bogatym menu, każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwintne potrawy oraz wyborne desery zadowolą podniebienie największego smakosza.

Pozostałe usługi w obiekcie to:

  • sklep z artykułami tytoniowymi
  • kantor wymiany walut 24h
  • stacja paliw BP
  • Market Bazar
  • apteka
  • fryzjer
  • sklep zoologiczny
  • sklep z militariami

Wszystkie te udogodnienia będą mieć miejsce w towarzystwie niezwykłej przyrody Parku Narodowego “Ujście Warty”, będącego siedliskiem wielu gatunków dzikich ptaków oraz wspaniałym miejscem na wypoczynek dla miłośników przyrody!

Dla każdego zawodnika RAP, który dotrze do Punktu Kontrolnego w Hotelu Bastion, obsługa przygotuje posiłek regeneracyjny: makaron z kurczakiem i szpinakiem

Ceny promocyjne na pokoje dla zawodników i ekipy:

1osobowy 130zł

2osobowy 180zł

3osobowy 230zł

Śniadanie 25zł osoba

Codziennie dostępne danie dnia szefa kuchni 35zł mięsne i 40zł rybne 

W tym miejscu nasi zawodnicy będą także mogli skorzystać z obecności lekarza.

Więcej o hotelu: https://hotel-bastion.pl/

Hotel Bastion w Kostrzynie nad Odrą

Strona www partnera