Partner wyścigu: Hostersi

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych. Nasze wsparcie znacząco skraca czas i zmniejsza koszty realizacji projektu. W czasie kilkunastu lat działalności zdobyliśmy zaufanie podmiotów z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Pracujemy dla korporacji, banków, agencji reklamowych, startupów oraz instytucji publicznych. Jesteśmy również członkami tak prestiżowych organizacji, jak Stowarzyszenie do spraw Bezpieczeństwa Systemów Informacyjnych ISSA oraz Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

Jak pracujemy?

Realizujemy projekty dla klientów polskich i zagranicznych, a nasi specjaliści komunikują się w języku polskim, angielskim i francuskim. Pracujemy w oparciu o dobre praktyki ITIL (Information Technology Infrastructure Library), które są potwierdzeniem wysokiej kultury biznesowej naszej firmy i pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu projektami, poparte specjalistycznymi certyfikatami. Wśród nich m.in. PRINCE2 (Projects in Controlled Environments).

Dzięki profesjonalizmowi i szybkości naszego działania, pomagamy zwiększyć bezpieczeństwo danych oraz zdolności operacyjne naszych klientów.

Pozycję Hostersi Sp. z o.o. w branży IT potwierdzają partnerstwa z największymi, globalnymi firmami: Amazon Web Services, Microsoft Google oraz CloudFlare.