Partner wyścigu: OSW "Olimp" w Szklarskiej Porębie

Ośrodek OLIMP jest usytuowany w otoczeniu pięknych drzew i zaledwie 15 minut spacerem od centrum Szklarskiej Poręby. Dodatkowy atut obiektu, który zadowoli wielu Gości, to kryty basen i sauna.

STRONA OBIEKTU I REZERWACJA

W ofercie jest 85 miejsc noclegowych, ale poza tym można wynająć 30 miejsc w znajdującej się w odległości 150 m Willi Olimp Retro.  Do wyboru są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz studia przeznaczone dla trzech lub czterech osób.  Wszystkie są wyposażone w łazienki, TV, a niektóre posiadają lodówkę. Goście mogą skorzystać ze smacznych, domowych posiłków, przygotowywanych bezpośrednio w ośrodku. 

W ośrodku można skorzystać z masaży klasycznych, leczniczych, kąpieli perełkowych i borowinowych, zabiegów odchudzających i ujędrniających. Do dyspozycji Gości jest taras słoneczny, plac zabaw dla dzieci, miejsce do organizowania imprez plenerowych, kawiarnia, sala bilardowa i stół do tenisa stołowego. 
Na terenie budynku dostępny jest Internet WiFi, a parking przy ośrodku jest ogrodzony i zamykany.

Poza pobytami indywidualnymi, ośrodek chętnie przyjmuje grupy. Można tu zorganizować konferencje, zjazdy i bale, a także rodzinne imprezy okolicznościowe, jak chrzciny, komunie i wesela.

Dla Gości są przygotowywane atrakcyjne pakiety i oferty specjalne oraz imprezy okazjonalne jak Andrzejki i Bal Sylwestrowy.  
Ośrodek funkcjonuje przez cały rok. 

Tutaj właśnie nasze zawodniczki i zawodnicy będą celebrować połowę trasy, czyli 1800-y kilometr. Tutaj też będzie zlokalizowany PK nr 6.

OSW "Olimp" w Szklarskiej Porębie

Strona www partnera