Partner wyścigu: Hotel Vesta - Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Po trudnym ale bardzo malowniczym odcinku górskim na zawodników czeka wytchnienie na naszym PK4. 

Hotel ✯✯✯ Vesta to trzygwiazdkowy hotel położony wśród urokliwych gór Beskidu Żywieckiego, w malowniczej miejscowości Jeleśnia, z widokiem na górę Pilsko. Hotel Vesta znajduje się w odległości 8 km. od szlaków na górę Pilsko, w okolicy ośrodków narciarskich, granicy ze Słowacją oraz Żywca ze swoimi atrakcjami i Jeziorem Żywieckim.

Troska o każdy drobiazg i profesjonalna jakość obsługi - to cechy, które wyróżniają ten obiekt. Misją Hotelu Vesta jest nieustanne wychodzenie naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych Gości i ciągłe doskonalenie poziomu usług tak aby Goście czuli się dopieszczeni.

Hotel ✯✯✯ Vesta jest wspaniałym miejscem na rodzinny wypoczynek, wędrówki po górach, wycieczki rowerowe lub zimowe szaleństwo na stokach.
Hotelu ✯✯✯ Vesta łączy w sobie idealną bazę wypadową na wycieczki po całych Beskidach z regeneracją sił w hotelowym spa i restauracjach.
Hotel ✯✯✯ Vesta to również miejsce odpowiednie na szkolenia, konferencje lub imprezy integracyjne czy okolicznościowe.

Hotel Vesta będzie naszym PK nr 4. Jego umiejscowienie na 1185 kilometrze trasy oznacza, że kolarze będą mieli tu 1/3 dystansu za sobą.

Warto podkreślić, że Hotel Vesta będzie naszym partnerem już po raz drugi z rzędu. Mamy nadzieję, że także w przyszłych edycjach wyścigu nasi zawodnicy będą mogli korzystać z najwyższej jakości usług oferowanych w tym kluczowym dla wyścigu punkcie...

Link do strony: https://www.ckwvesta.pl/

Hotel Vesta - Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe

Strona www partnera