Wyścig dla Ciebie

Czas czytania: około 3 minuty

Wyścig dla Ciebie

Race Around Poland to ok. 3600 km trasy oraz ponad 33 tys. metrów przewyższeń, które można pokonać solo lub w sztafecie, ze wsparciem oraz bez wsparcia. Elastyczna formuła oraz realistyczne limity z podziałem dla zawodników ze wsparciem, oraz bez niego powodują, że o starcie w wyścigu może pomyśleć także nieomal każdy ambitny amator, przy czym organizatorzy pomyśleli także o eliminacji problemów logistycznych związanych z udziałem, które nie powinny już stanowić przeszkody w realizacji marzeń o starcie w wydarzeniu tej rangi:

Chcesz wziąć udział w RAP, ale martwi Cię to, że dystans jest zbyt duży? Nie ma problemu, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy „RAP Challenge 300” czyli 300 km wyścig ze startem i metą w Warszawie, oraz limitem 24 h. Możesz także pojechać trasą wyścigu i zakończyć go na którymkolwiek z kilkunastu punktów kontrolnych po drodze – za rok pójdzie Ci jeszcze lepiej!

Uważasz, że to wyzwanie, któremu trudno podołać w pojedynkę? RAP to także możliwość pokonania trasy, lub jej części w wygodnej formule sztafet 2 i 4 osobowych z możliwością zmian kolarzy w dowolnym momencie! Jeżeli nie masz jeszcze członków teamu – skontaktuj się z nami! Mamy coraz więcej zapytań od zainteresowanych kolarzy – skontaktujemy was i może razem stworzycie sztafetę, dzięki której zmierzycie się z trasą?!

Chciałbyś wziąć udział w wyścigu, ale ważne dla Ciebie jest poczucie bezpieczeństwa oraz wygoda, jaką daje ci wsparcie, dzięki któremu możesz się skoncentrować na wyniku i nie myśleć o niczym innym? Możesz poprosić swoją rodzinę lub przyjaciół i zorganizować wsparcie w formule semisupported (1 pojazd, 2 osoby wsparcia), lub supported (2 pojazdy i 5 osób wsparcia)! Nie masz supportu? To nie problem – możesz wynająć profesjonalny support na całą trasę wyścigu od organizatorów!

Chcesz pojechać solo, ale boisz się, że w razie kłopotów zostaniesz sam na pastwę losu? Nic bardziej mylnego! Jako jedyni organizatorzy wyścigów kolarskich tego typu zapewniamy wliczony w opłaty wóz wsparcia organizatora, który jedzie zgodnie z limitem i będzie zaopatrzony w jedzenie i picie, który może przewozić depozyt uczestnika, lub podwiezie go w najbliższe dogodne miejsce w razie kłopotów.

RAP to nie jest impreza masowa, a uczestnicy nie będą startowali jednocześnie. Każdy z nich będzie zaopatrzony w chip, który będzie na bieżąco podawał pozycję kolarza, dzięki czemu kibicowanie będzie się odbywać głównie w internecie. To oznacza, że w dziwnych czasach w których żyjemy, zminimalizowane będzie ryzyko zarażenia wirusem Sars – Cov – 2. Planujemy relacje w mediach społecznościowych, oraz w ogólnopolskiej telewizji o profilu sportowym!

Race Around Poland to najfajniejsza impreza tego typu w Polsce w przyszłym roku! Jeżeli układasz sobie kalendarz wyzwań w 2021 r. pomyśl o Race Around Poland. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, lub pytania – skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Foto: fotokropacz.pl

  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 18.01.2021