WITAMY VELOPROJEKT WŚRÓD PARTNERÓW RACE AROUND POLAND!

Czas czytania: około 1 minuta

WITAMY VELOPROJEKT WŚRÓD PARTNERÓW RACE AROUND POLAND!

Race Around Poland to wydarzenie, które łączy ludzi z pasją kolarską oraz pasją do sportów wytrzymałościowych o różnych odcieniach. Niezależnie od tego, czy jeździsz w wyścigach ultrakolarskich, czy biegasz w biegach na ultradystansie, i zastanawiasz się nad spróbowaniem swych sił w innej dyscyplinie sportu, lub zamierzasz po prostu uzupełnić swój trening – w RAP znajdziesz wyzwanie odpowiednie do Twojego poziomu zaawansowania, oraz woli i determinacji!

Cieszymy się, że do grona partnerów naszego wyścigu trafiła firma taka jak Velo projekt! Założona przez ludzi, którzy jako pionierzy w branży, z pasją, już prawie od 10 lat projektują i budują w całej Polsce oraz poza jej granicami tory rowerowe typu pumptrack. Jednocześnie niestrudzenie propagując jazdę na torach typu pumptrack, jako alternatywę do zwykłej jazdy po velodromie. Teraz to liderzy branży a ich realizacje możecie znaleźć w wielu miejscach rozsianych po Polsce.

Kto jeździł na pumptracku także wie, jakim świetnym uzupełnieniem treningu kolarza jest prawidłowa jazda po tego typu torze. Razem z VeloProjekt zapraszamy do odwiedzenia ich wyjątkowych obiektów i spróbowania! Więcej informacji o naszym nowym Partnerze znajdziecie tutaj, oraz na ich stronie internetowej!

  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 24.09.2023