RAP Challenge 300km

Czas czytania: około 1 minuta

RAP Challenge 300km

Niejeden zaprawiony ultrakolarz wybierze jedną z naszych długich tras (900, 1800, 3600), aby po raz kolejny zmierzyć się z własnymi granicami.

Jeśli nie jesteś gotowy na tak długi dystans oraz chciałbyś wystartować i zakończyć zmagania w tym samym miejscu, mamy dla Ciebie opcję - RAP Challenge 300 w limicie 24h. Pierwszego dnia naszej imprezy pojedziesz 150 km z Warszawy do Czemierników, aby wrócić do stolicy po tej samej trasie, złożonej w większości z płaskich i gładkich asfaltów południowo-wschodniego Mazowsza. Co więcej, na półmetku będzie Cię czekał wspaniały bufet w Czemiernikach, gdzie będziesz mógł zregenerować swoje siły przed powrotem do Warszawy! 

Jeśli zastanawiałeś się nad dojazdem do Warszawy samochodem, na pewno istotna będzie opcja bezpiecznego zaparkowania auta na parkingu Ratusza Ursynów podczas trwania Challenge’u.

Przy okazji, po raz kolejny zachęcamy do wzięcia udziału w naszych pojazdówkach RAP Challenge. Wspólnie przygotujmy się do wyścigu, a za wysoką frekwencję na pojazdówkach nawet dostaniesz pakiet startowy za darmo! 

Więcej o pojazdówkach na: https://racearoundpoland.pl/aktualnosci/przygotuj-sie-na-300km-czyli-pojazdowki-rap-challenge

Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1079873129553775

Foto: Damian Ługowski. Bufet w Czemiernikach. RAP Challenge 2021

  • Autor: Race Around Poland
  • Data wpisu: 27.06.2022