Race Around Poland 2022

Czas czytania: około 2 minuty

Race Around Poland 2022

Dziś naszło nas na wspomnienia z RAAM 2014... Odbyliśmy kilka rozmów z komentującymi na Facebooku osobami. Piszecie, że fajnie byłoby pojechać wyścig tak długi jak RAAM albo RAP... Ale jeszcze nie w tym roku. Mądre słowa!

Nie wszystko na raz. Taki dystans wymaga przygotowania. Dobrze o tym wiecie. Przygotowania fizycznego, organizacyjnego, finansowego. Trzeba znaleźć na to czas, miejsce w głowie. Ustalić życiowe priorytety. Naradzić się z partnerem. Ułożyć sobie pracę zawodową. Wreszcie pozyskać środki i zbudować zespół!

Dlatego my też już pomyśleliśmy o przyszłym roku i uruchomiliśmy zapisy na Race Around Poland 2022!

Termin: 23.07.2022
Zasady: te same co w 2021
Trasa: ta sama co w 2021
Cena: first minute do 2021-06-30 (patrz na tabelę EDYCJA 2022)

Nie musisz być gotowy dziś na RAP, ale możesz już dziś zrobić pierwszy krok, który zwykle jest najtrudniejszy.

I pamiętaj! Nie rób tego lekkomyślnie. To wymaga planowania, gotowości na zmierzenie się z trudnościami, przeszkodami, wątpliwościami...

Wiedz jednak, że:

1. Nie zostawimy Cię z tą decyzją samą/samego. Śledź naszą stronę i social media a znajdziesz wiele wskazówek, jak się przygotować do RAP. Jeśli to będzie dla Ciebie za mało - pisz do nas lub dzwoń, tak jak robią to uczestnicy tegorocznej edycji. Odpowiadamy bardzo szybko, bo to nasza pasja i w pierwszej kolejności zależy nam, aby przekazać nasze wieloletnie doświadczenie. Nie musisz wyważać otwartych drzwi.

2. Decydując się na udział w RAP wchodzisz w totalną przygodę. Zanim jeszcze wystartujesz doświadczysz wielu emocji. Wchodząc w proces przygotowań, staniesz się nie tylko lepszym kolarzem, ale też lepszym organizatorem, team playerem, managerem i kto wie, kim jeszcze. 

3. Bez względu na to, do którego PK dotrzesz, ten wyścig da Ci lekcje i wspomnienia, które będą z Tobą przez całe życie a relacji z niego nie będziesz musiał nigdzie zapisywać, żeby mieć co opowiadać dzieciom i wnukom.

To jak? Pewnie potrzebujesz się z tym przespać? Jutro piątek - najlepszy dzień na rozpoczęcie marzenia, dobry dzień na przekucie marzenia w plan!

POWODZENIA!  

Foto: Mariusz Michalik

  • Autor: Remek Siudziński
  • Data wpisu: 20.09.2021