HOSTERSI PONOWNIE SPONSOREM GŁÓWNYM RACE AROUND POLAND!

Czas czytania: około 3 minuty

HOSTERSI PONOWNIE SPONSOREM GŁÓWNYM RACE AROUND POLAND!

Miło nam poinformować, że nasza współpraca z firmą Hostersi sp. z o.o. z Rybnika - Partnerem Technologicznym Race Around Poland od czasu pierwszej edycji wyścigu, oraz Sponsorem Głównym od czasu drugiej trwa i Hostersi ponownie zostali Sponsorem Głównym Race Around Poland!

Hostersi to jedna z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży w całej Europie, co potwierdziła ich dwukrotna obecność w renomowanym raporcie Financial Times FT1000, oraz nagroda w prestiżowym rankingu najszybciej rosnących firm w Polsce Magazynu Forbes - „Diamenty Forbsa” 2023!

Wybudowany na miejscu starego budynku PKS w kształcie litery „H” biurowiec mieszczący siedzibę spółki w Rybniku został zgłoszony przez jeden z największych polskich dzienników „Gazeta Wyborcza” do głosowania  na ikonę architektoniczną Rybnika, jako przykład budowli, która najlepiej oddaje jego współczesnego ducha i są symbolem naszych czasów.

Dziękujemy za to, że nadal możemy na Was liczyć i jesteście z nami od samego początku oraz, że wspólnie rozwinęliśmy naszą imprezę tak, że została uhonorowana prawem organizacji Mistrzostw Świata w Ultrakolarstwie! To także Wasza zasługa.

Jak zwykle, dzięki współpracy klienci Hostersów będą mogli liczyć na atrakcyjne benefity związane z uczestnictwem w Race Around Poland!

Jeżeli myślicie o ekspansji w internecie, potrzebujecie skalowalnej mocy obliczeniowej a na dodatek sami myślicie o udziale w wyścigu, lub chcecie zachęcić do udziału swoich pracowników lub współpracowników i następnie ich dopingować śledząc na żywo w internecie postępy dzięki platformie dotwatchingowej dostarczanej we współpracy z Hostersami jako Partnerem Technologicznym, to teraz jest właściwy moment! Zapytajcie Hostersów o szczegóły.

Hostersi (www.hostersi.pl / ang: www.hostersi.com) to najlepszy adres w Polsce jeśli chodzi o rozwiązania IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej, opieki administracyjnej i bezpieczeństwa danych. Ich wsparcie znacząco skraca czas i zmniejsza koszty realizacji projektu. W czasie kilkunastu lat działalności zdobyli zaufanie podmiotów z niemal wszystkich sektorów i gałęzi gospodarki. Pracują dla korporacji, banków, software house’ów, agencji reklamowych, startupów oraz instytucji publicznych.

Pozycję Hostersi Sp. z o.o. w branży IT potwierdzają partnerstwa z największymi, globalnymi chmurami: Amazon Web Services, Microsoft Azure i Google Cloud.

Hostersi jako pierwsza polska firma otrzymała nagrodę AWS Consulting Partner of the Year 2021 w regionie CEE (Europa Środkowo-Wschodnia). Jest to ogromne wyróżnienie, jednak nie powinno dziwić gdyż są oni kolekcjonerem wyróżnień i nagród. W 2020 roku otrzymali oni od AWS nagrodę APN Social Impact Partner. Firma dynamicznie rozwija się w różnych obszarach AWS.  W 2021 uzyskali potwierdzone stosownym audytem kompetencje w obszarze AWS DevOps Competency oraz AWS CloudFront Service Delivery. Hostersi uczestniczą także w wielu innych programach kompetencyjnych, rozwojowych i sprzedażowych AWS, m.in. AWS DCX Competency, AWS Solution Provider, AWS Well-Architected Partner, AWS Public Sector Partner, czy APN Immersion Days.

Ale Hostersi są nie tylko prężnie rozwijająca się firmą o zasięgu ogólnopolskim i realizująca także projekty o charakterze międzynarodowym. Od lat angażują się także w działania o charakterze pozabiznesowym. Wspierają ważne społecznie projekty o charakterze sportowym, oraz są inicjatorami działań, których celem jest wspieranie rozwoju branży IT w regionie oraz kraju. W swojej nowej siedzibie w Rybniku organizują spotkania liderów branży IT, podczas których dyskutowane są kwestie perspektyw rozwoju branży informatycznej, pozyskiwania pracowników czy możliwości współpracy.

  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 25.06.2024