BAŁTYCKI AKCENT NA RACE AROUND POLAND – HANSA WEAR DLA NAJSZYBSZEGO NA ODCINKU PÓŁNOCNYM RAP!

Czas czytania: około 2 minuty

BAŁTYCKI AKCENT NA RACE AROUND POLAND – HANSA WEAR DLA NAJSZYBSZEGO NA ODCINKU PÓŁNOCNYM RAP!

Race Around Poland to wyścig dookoła Polski. A Polska to nie tylko olśniewające góry, ale także piękne morze Bałtyckie i jego szerokie piaszczyste plaże.

Morze to nie tylko upał i opalanie się, ale także sztormy, wiatr i nawałnice a na morską pogodę nie ma nic lepszego jak właściwie dobrane ubranie, najlepiej jeżeli jest najwyższej jakości, zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z troską o środowisko naturalne oraz o konserwację unikalnego ekosystemu Bałtyku, czyli na przykład ubranie marki Hansa Wear!

Dlatego miło nam poinformować, że śmiałkowie, którzy w ramach limitu wyścigu dotrą do punktu kontrolnego Mrzeżyno, poza wspaniałymi widokami które będą mogli podziwiać na trasie będą mieli teraz także szansę wygrania bluzy marki Hansa Wear, w dowolnym wybranym rozmiarze, którą dostarczymy do wskazanego miejsca uczestnikowi, który zanotuje najszybszy czas przejazdu odcinka północnego trasy RAP czyli od PK Mrzeżyno do PK Kętrzyn!

Hansa Wear to polska marka odzieżowa, inspirowana morzem Bałtyckim, powstała w 2019. Za cel stawiają sobie:

  1. Zachowanie maksymalnej jakości produktu przy ograniczeniu do minimum szkód środowiskowych.
  2. Współprace z utalentowanymi twórcami - zarówno przy projektach odzieżowych, jak i przy tworzeniu treści.
  3. Edukację skupioną na przybliżaniu szerszemu gronu tematyki związanej z Pomorzem, Morzem Bałtyckim, państwami i miastami hanzeatyckimi oraz zrównoważoną konsumpcją.

W odróżnieniu od wielu innych firm, Hansa Wear konsekwentnie wywiązuje się z tych założeń:

  1. Produkują swoją odzież w 100% w Polsce
  2. Szyją ubrania z organicznej przędzy bawełnianej - uprawianej bez użycia pestycydów, fungicydów, herbicydów i nawozów sztucznych.
  3. Wykorzystują wyłącznie opakowania pozbawione tworzyw sztucznych
  4. Przekazują 5% zysku firmy na cele statutowe Fundacji MARE - najważniejszego polskiego NGO zajmującego się ochroną bałtyckich ekosystemów.
  5. Do wspólnego projektowania kolekcji zapraszają czołowe postaci polskiego tatuażu autorskiego - Biankę Szlachtę czy Martę Płusę, a treści blogowe współtworzy m.in. laureatka Nagrody Literackiej Gdynia - Olga Drenda.
  • Autor: Mateusz Przygodzki
  • Data wpisu: 25.01.2022